mechaniQ - wykręcanie urwanych świec żarowych bez zdejmowania głowicy
Elipsa - zdjęcia nagrobkowe na porcelanie
WEBNODE - usługi internetowe, strony www, pozycjonowanie stron, grafika reklamowa
Promation - stojaki reklamowe
Głos Wielkopolski - informacje z Wielkopolski
Dziennik Łódzki - wydarzenia w Łodzi
Dziennik Zachodni - informacje ze Śląska
TeleMagazyn - aktualny program TV
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Reklama
Kontakt

Regulamin katalogu

Opublikowano: 2015-01-21 20:50

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www pod adresem
http://www.katalog.web-news.eu. Właścicielem katalogu jest firma Craftsoft Robert Kiesiak. Adres firmy: 55-095 Bierzyce, ul. Słoneczna 9. NIP: 613-143-97-39.

Oferta katalogu skierowana jest wyłącznie do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Dokonujący zgłoszenia do katalogu lub nabywający inne płatne usługi oświadcza, że jest przedstawicielem firmy lub sam prowadzi działalność gospodarczą. Zakup wszelkich usług przez Konsumentów w rozumieniu prawa jest zabroniony.

Do katalogi dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie są dodawane strony w budowie oraz strony nie działające lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Odrzucane są również strony przekierowujące na inne domeny. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego. Opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki w opisie mogą być przyczyną usunięcia wpisu. Nie powtarzaj fragmentów opisu - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów.

Usługa rozpatrzenia wpisu do katalogu jest płatna. W celu dodania konieczne zakupienie kodów.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe. Oceny te są widoczne na liście stron internetowych. Punkty otrzymuje się także za umieszczenie linka zwrotnego.

Płatne punkty mogą być kupowane dopiero po zaakceptowaniu strony przez moderatora.

Na podane w formularzu dodawania strony adresy e-mail wysyłane są tylko informacje o zaakceptowaniu lub odrzuceniu wpisu oraz linki do przedłużenia wpisu na kolejny okres. Przedłużenie wpisu jest darmowe.

Serwis www.katalog.web-news.eu podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.

Wpisy do katalogu dokonywane są na stałe.

Z katalogu usuwane są strony:
- które nie istnieją,
- kierujące do domen wystawionych na sprzedaż,
- przekierowujące kodem 301 lub 302 do innych domen,
- których opis nie odzwierciedla aktualnej zawartości strony (głównie przejęte i wykorzystywane jako precle i katalogi).

Reklamacje należy zgłaszać e-mailowo na adres webmaster@web-news.eu. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni.

kup skrypt
reklama
tagi
linki
Polityka prywatności |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: webmaster@web-news.eu
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij